www.komunikacjaautobusowa.fora.pl
ZKM Lublin - domowa firma przewozowa



Forum www.komunikacjaautobusowa.fora.pl Strona Główna Rozkład Jazdy Lublin-Pisaczkowo
Obecny czas to Śro 4:48, 19 Wrz 2018

Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor
peter_U18
Uczeń



Dołączył: 21 Cze 2008
Posty: 26
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Gaillimh
Wto 12:07, 22 Lip 2008

Wiadomość
Ok, MU137.
Proszę o to, żeby jutro przyjechał na 10:00. Zaprogramujemy mu wyświetlacze. Zaś pojutrze na 12:15 niech przyjedzie. Będzie odjeżdżać od nas 13:45. Więc będzie ok. 14:30, max. 15:00.



Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez peter_U18 dnia Wto 12:16, 22 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty peter_U18

Autor
Jelcz2174
Kierownik



Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 284
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Lublin
Wto 13:45, 22 Lip 2008

Wiadomość
Tyle, że on ma zielone wyświetlacze.
Przemaluję i będzie ok.
Oto prawidłowa wersja:
[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Jelcz2174 dnia Śro 20:10, 13 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty Jelcz2174

Autor
Jelcz2174
Kierownik



Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 284
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Lublin
Śro 20:12, 13 Sie 2008

Wiadomość
Chyba na 2 rezerwę muszę wypuścić ikara,lub go skasować

Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty Jelcz2174

Autor
peter_U18
Uczeń



Dołączył: 21 Cze 2008
Posty: 26
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Gaillimh
Pią 15:16, 15 Sie 2008

Wiadomość
Wyślij go do naszego Zakładu Napraw Taboru Miejskiego i Międzymiastowego. Zrobię mu NG, że go nie poznasz.

Po za tym, jest to temat rozkładu PKS do Pisaczkowa, więc End Off-Topic (Koniec Niepotrzebnych Postów).


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty peter_U18

Autor
peter_U18
Uczeń



Dołączył: 21 Cze 2008
Posty: 26
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Gaillimh
Pon 12:36, 27 Paź 2008

Wiadomość
Rozkład, jaki bym proponował (zachowując trasę realnymi drogami):
Lublin, Dworzec PKS: 8:00, 12:45, 18:00
Kurów, Dworzec PKS: 8:20, 13:05, 18:20
Ryki, Dworzec PKS: 8:35, 13:20, 18:35
Garwolin, Dworzec PKS: 9:00, 13:55, 19:00
Wiązowna MZA: 9:30, 14:15, 19:30
Warszawa, Dworzec Stadion: 9:45, 14:30, 19:45
Warszawa, Dworzec Zachodni: 10:00, 14:45, 20:00
Nowy Dwór Mazowiecki: 10:20, 15:05, 20:20
Schodnice, Dworzec PKP: 11:35, 15:20, 20:35
Pisaczkowo, Dworzec PKS: 11:45, 15:30, 20:45
Czas przejazdu: 165 min = 2 godz 45 min
Poprawiłem i tak będzie:) Jelcz2174


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty peter_U18

Autor
Piotr5286
Mechanik



Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 117
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Owińska
Wto 8:08, 30 Mar 2010

Wiadomość
Jelcz2174 napisał:
MS101 zrobiłem film,więc musi jeździć na wielu liniach
DD136 byłby najlepszy,bo on jest tylko prawie dla imprez
Może być ten:
Solaris Urbino12 II MU137 - firmowe


Temat już zapomniany.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty Piotr5286

Autor
Jelcz2174
Kierownik



Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 284
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Lublin
Wto 21:23, 30 Mar 2010

Wiadomość
Z dniem 1.01.09 skończyliśmy obsługę linii 101.
Z dniem 1.01.10 skończyliśmy obsługę wymienionej linii PKS.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty Jelcz2174

Autor
Piotr5286
Mechanik



Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 117
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Owińska
Czw 15:22, 15 Kwi 2010

Wiadomość
Szkoda:-(

Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty Piotr5286

Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Forum www.komunikacjaautobusowa.fora.pl Strona GłównaRozkład JazdyLublin-Pisaczkowo
Obecny czas to Śro 4:48, 19 Wrz 2018
Wszystkie czasy w strefie GMT + 3 Godziny
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - Glass˛ Created by DoubleJ(Jan Jaap)
Regulamin